Hakkımızda

Neden Fotoğraf Penceresi ? Çünkü insanların farklı pencerelerden baktığı bir dünyada yaşıyoruz. Farklı pencerelerin bakış açılarından etkileniyoruz ve bunun gücüne inanıyoruz.

Fotoğraf Penceresi ne yapar ?

Düğün fotoğrafçısı olarak  2010 yılından beri düğün alanında fotoğraf, video çekim ve albüm baskısı hizmeti vermektedir.

Fotoğraf Penceresi ailesi, ekipçe arkadaş ve samimi ilişkilerle büyütülüyor.

Biz çiftlerin düğün günlerinde nelere ihtiyacı olduğu konusunda tecrübe sahibiyiz. Fotoğraf ve video çekimlerinde hangi kıyafetler ile nasıl şık görünüp, hangi renkler seçilmelidir, doğal videolar için nelere veya nerelere ihtiyacımız olacaktır, doğal görünmek için neler yapılmalı gibi birçok konuda bilgi ve tecrübeye sahibiz.

Çiftlerimize düğün fotoğrafçılığı hakkında bütün bilgilerimizi paylaşarak en özel günlerini eşsiz kılmaya ve hatasız yürütmeye çalışıyoruz.

Yıllar içerisinde aramıza katılan yeni düğün fotoğrafçısı ekip arkadaşlarımızla yaratıcı ve samimi çalışmaya, bu samimiyeti hisseden herkese, önemsedikleri günlerinde; enerjimiz ve emeğimizle katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Bir düğün fotoğrafçısı; iyi fotoğraf çekmek kadar, pozitif düşünmeyi, çözüm odaklı davranmayı önemsemelidir.

Düğün fotoğrafları çekimlerimizde tamamen doğal ışık kullanıyoruz. Doğal, samimi ve zarif bir şekilde fotoğraf çekmek, birinci prensibimizdir.

Dünyanın dört bir yanına gidiyoruz. Fotoğrafçılarımız bir gezgin grubudur.

İstatistikler ile Fotoğraf Penceresi 

Bugüne kadar yurtdışında ; Madrid, Barcelona, Toledo, Santorini, Roma, Milano, Floransa, Venedik, Bologna, Genova, Cinque Terre, Budapeşte, Prag, Bratislava, Köln, Amsterdam, Colmar, Basel, Thassos Adası, Chios Adası’nda bulundu. 

Türkiye içinde ise 40’tan fazla şehre gitti. 500’ün üstünde düğün gördü. 

 Bunlardan 300’ü düğün hikayesi düğün gününü kapsıyordu ve 200’ü ise dış çekim fotoğrafından oluşmuştur.