Hakkımızda / 10 Yıllık Serüven

Hakkımızda Mutlaka Bilmeniz Gerekenler

Neden Fotoğraf Penceresi’ni tercih etmelisiniz?

Her bir insanın farklı bir pencereden baktığına inanıyoruz ve insanların farklı farklı pencerelere sahip olması bizleri fazlasıyla etkiliyor. Bunun olası gücüne her zaman inandık ve inanıyoruz!

Fotoğraf Penceresi Nedir? Ne İş Yapar?

2010 yılından bu yana süre gelen hizmetlerimizin her birisini müşterilerimizi memnun etmeye yönelik veriyoruz. Uzun yıllar önce başladığımız bu serüven bizleri fotoğrafçılık ve video dallarında profesyonel hale getirdi ve bugün düğün fotoğrafı çekimi, düğün videosu çekimi ve albüm baskı hizmetlerinde aktif halde müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Fotoğraf Penceresi ailesi, ekipçe arkadaş ve samimi ilişkilerle büyütülüyor.

Bir çiftin düğün fotoğrafı çekimi ve düğün videosu çekimi konusunda nelere ihtiyacı olduğuna dair her bir konuya hakimiz. 

Fotoğraf ve video çekimlerinde aşağıdaki sorular her zaman kafa kurcalayan türdendir.

  • Hangi kıyafet daha şık gösterir?
  • Fotoğraflar için hangi renk kıyafet seçimi yapılmalıdır?
  • Doğal görünüm için neler yapılmalıdır?
  • Doğal video çekimleri için nelere ihtiyaç vardır?

Bizler bu tür soru ve sorunların her birisinde profesyonel yaklaşım sergileyerek en iyi düğün fotoğrafı çekimi ve en iyi düğün videosu çekimi hizmetini sizlere memnuniyetle sunmaktayız. Çiftlerimize düğün fotoğrafçılığı hakkında bütün bilgilerimizi paylaşarak en özel günlerini eşsiz kılmaya ve hatasız yürütmeye çalışıyoruz.

Yıllar içerisinde aramıza katılan yeni düğün fotoğrafçısı ekip arkadaşlarımızla yaratıcı ve samimi çalışmaya, bu samimiyeti hisseden herkese, önemsedikleri günlerinde; enerjimiz ve emeğimizle katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bir düğün fotoğrafçısı; iyi fotoğraf çekmek kadar, pozitif düşünmeyi, çözüm odaklı davranmayı önemsemelidir. Düğün fotoğrafları çekimlerimizde tamamen doğal ışık kullanıyoruz. Doğal, samimi ve zarif bir şekilde fotoğraf çekmek, birinci prensibimizdir.

Dünya’nın 4 Bir Yanındayız!

İstatistikler ile Fotoğraf Penceresi 

Bugüne kadar yurtdışında ; Madrid, Barcelona, Toledo, Santorini, Roma, Milano, Floransa, Venedik, Bologna, Genova, Cinque Terre, Budapeşte, Prag, Bratislava, Köln, Amsterdam, Colmar, Basel, Thassos Adası, Chios Adası’nda bulundu.  Türkiye içinde ise 40’tan fazla şehre gittik. 500’ün üstünde düğün gördük. Bunlardan 300 tanesi düğün hikayesi, düğün gününü kapsıyordu ve 200’ü ise dış çekim fotoğrafından oluşmaktaydı.

İletişime geçmek için tıklayınız.Fotoğraf Penceresi