Blog / Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Hikayeleri

Düğün Hikayesi Ayça & Kerem Thassos Adası Düğün Fotoğrafları 2016

Thassos Adası Düğün Fotoğrafları

Ayça ile Kerem için Yunanistan Thassos Adası düğün fotoğrafları çekmeye gittik. Geçirdiğimiz harika bi düğün daha oldu. Hayatımda tanıdığım en çılgın ekip en çılgın çift olarak tarihimize geçtiler. 🙂

Tam bir destinasyon düğünü oldu. Yurtdışında düğün ekibi ile birlikte 3 gün Thassos adasına destine ettik. İlk günümüz Simi Restoranında harika bir yemekle başladık. Tabaklar kırılıncaya dek eğlendik yedik içtik.

Düğün günü Ayça’nın odasında düğün hazırlıklarına başladık. Ayça ile Kerem hazırlanırken bir yandan arkadaşları sahilde takılıyorlardı. Yunus Karma ise ekibi ile çiçekleri ve düğün mekanını süslüyordu.

Bizde Ayça ile Kerem hazırlandıktan sonra mini bir çılgın dış çekim fotoğrafları çektik. Sonrasında düğün kokteyl ile başladı. Arkadaşlarıyla beraber bir nikah töreni yaptık. Gerçekten komik ve kalabalık eğlenceliydi.

Düğün dansını unutamıyorum. Çünkü Ayça ile Kerem’in bir sürprizi oldu. Son derece sıkıcı başlayarak dansa, birden çılgın bir dansa dönüştü 🙂

Bu danstan anlamıştım ki bu düğün oturulacak bir düğün olmayacaktı. 🙂

Gece sonuna kadar eğlendik ve finalinde toplam ekip 40 kişi denize atladık. 🙂

Belgesel niteliği taşıyan son derece düğün filmine doğaçlama bakan, Ayça ile Kerem’in isteği üzerine bir kurgu ile düğün hikayesini altta paylaşıyorum. Düğün Fotoğrafları için ise sayfayı kaydırarak görebilirsiniz.

Bizi biraz daha yakından tanımak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz!

Ve aynı zamanda İnstagram’da sizinle takipleşmek isteriz.

thassos adası düğün fotoğrafları aşağıda…

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi