Blog / Düğün Fotoğrafçısı

Zeynep Bastık ve Tolga Akış Düğünü

Hoş sesi ve yorumlarıyla son yıllar popüler isimlerinden Zeynep  Bastık, birlikte olduğu menajeri Tolga Akış ile dünya evine girdi. Peki, ünlü isimlerin adeta akın ettiği bu düğünün detayları neler?

İçindekiler

Düğün, Alaçatı’daki The Stay Otel’de yapıldı!

Daha önce birçok ünlü çiftin dünya evine girdiği Alaçatı otellerinden biri The Stay Otel… İdil-Mert Fırat, Fazıl Say-Ece Dağıstanlı gibi isimler de aynı otelde düğün yapmıştı.

Zeynep Bastık’ın derin yırtmaçlı gelinliği çok konuşuldu!

Ünlü modacı Begüm Salihoğlu imzalı derin yırtmaçlı gelinlik fazlasıyla konuşuldu. Zeynep Bastık gece boyunca yine Begüm Salihoğlu imzalı 3 farklı gelinlik giydi. Nikah kıyılırken balon kollu bir gelinlik ancak, daha sonra bir uzun, bir de kısa gelinlik daha gördük. Bastık’ın ilk giydiği gelinliğin fiyatının 32 bin 700 TL, uzun gelinliği ise 12 bin 200 TL olduğu öğrenildi.

Oldukça sade bir saç ve makyaj tercih etti!

3 iddialı gelinlik ile yapılabilecek en doğru tercih! Son yılların sadelik trendlerinde uzak kalmayan Zeynep Bastık, sade bir saç ve oldukça duru bir makyaj tercih etmiş. Bizden tam not aldığını belirtmek isteriz.

Aralarında Oğuzhan Koç’un da bulunduğu 7 arkadaş nikah şahidi oldu!

Düğün sahipleri ünlü olunca nikah şahitleri arasında da ünlü isimlerin olmaması kaçınılmaz elbette! Düğüne yeni sevgilisi Demet Özdemir ile katılan Oğuzhan Koç, çiftin 7 arkadaşı arasında nikah şahidi olarak yerini aldı.

Birçok ünlü ismin katıldığı düğünde Demet Özdemir, Berfu Yenenler ve Aslı Bekiroğlu şıklıklarıyla göz kamaştırdı!

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi