Blog / Düğün Fotoğrafçısı

Sade Gelin Topuzu Model Önerileri

Sade düğünler ve sade gelinler söz konusu olunca sade gelin topuzlarını atlamak olmazdı! Minimalizmin etkisi altına aldığı gelin detaylarından biri de elbette gelin topuzları oldu. Gelin birlikte bakalım; sade gelin topuzlarından hangisi sizin için uygun?

İçindekiler

Hem sade hem de dağınık bir gelin topuzu yaptırmanız mümkün!

Eğer sade olsun ama çok da klasik bir gelin topuzu olmasın diyorsanız hem sade hem de biraz dağınık bir gelin topuzu yaptırabilirsiniz. Dağınık topuz deyince öyle aklınıza karmakarışık, abartılı bir topuz gelmesin. Ufacık bir aksesuarla, hafif dağınık ama genel görünümde sade bir topuz mümkün!

Sade ve vintage bir gelin topuzuna ne dersiniz?

Ne varsa eskilerde var! Vintage ama oldukça sade ve zarif bir gelin topuzu tercih edebilirsiniz. Hem nostaljik hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hiçbir hareket istemeyenler için dümdüz bir ense topuzu da harika olabilir!

Dümdüz bir ense topuzunu da öyle güzel taşırsınız ki bakanlar hayran kalır! Gelin hanımlar kendilerine en çok yakışan topuzu bulduktan sonra en sadesi ya da en gösterişlisi fark etmez!

Örgülü bir sade gelin topuzu da mümkün!

Sade gelin topuzu denildiğinde seçenekleriniz çok azmış gibi gelir ama gördüğünüz gibi hiç de öyle değil! Bant şeklinde tek sıra bir örgünün kime ne zararı olabilir?

Aksesuarlı, sade gelin topuzu…

Evet, yanlış duymadınız ufacık bir aksesuarla da sade bir gelin topuzu yaptırabilirsiniz. Topuzunun bir köşesine iliştirilmiş, ufacık, zarif bir aksesuar sadeliğinize şıklık katacaktır. Bu aksesuar ufak bir toka, inci, taş veya çiçek olabilir.

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi