Blog / Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul’da Popüler 3 Düğün Mekanı Önerisi

Bir seri haline getirdiğimiz “İstanbul’da Popüler 3 Düğün Mekanı Önerisi” içeriğimizin ikincisi geldi! Daha önce Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge, Bahar Country ve İstanbul Yıldız Hisar’ı incelemeye almıştık. Buradan bu 3 mekan hakkındaki yorumlarımızı okuyabilirsiniz!

Bu kez Bodrum Xuma Beach, Cezayir Restoran ve Giritli Restoran’ı inceleyeceğiz!

Bodrum Xuma Beach

Daha önce Gülfem ve Erk için Bodrum Xuma Beach’te harika bir düğün çekimi yapmıştık. Buradan inceleyebilirsiniz!

Bodrum’un gözdesi Yalıkavak’ta harika bir plaj düğünü için Xuma Beach ilk sırada düşüneceğiniz alternatiflerden olacaktır. Rengarenk stili ile hem maviye hem de yeşile fazlasıyla doyacaksınız. Düğünlerin yanı sıra bekarlığa veda partileri için de harika bir seçim. Nikah, evlilik teklifi veya nişan gibi organizasyonlarınız için de Xuma Beach’i değerlendirebilirsiniz. Üstelik istediğiniz her konsepte süslemeleriyle uyum sağlayabiliyorlar.

Xuma Beach ile iletişime geçmek için tıklayın!

Cezayir Restoran

Elbette daha önce harika bir düğün organizasyonu için Cezayir Restoran’da da bulunduk! Ece ve Ulaş’ın Cezayir Restoran’daki düğün hikayesi için buraya tıklayabilirsiniz!

İstanbul’un tarih kokan semtlerinden birinde yani Beyoğlu’nda konumlanıyor Cezayir Restoran. Muazzam bir botanik bahçesi de var ayrıca restoran deyip geçmeyin, yeşile fazlasıyla doyuyorsunuz! Sadece düğün değil, nişan ya da aklınıza gelebilecek birçok farklı organizasyon için de düşünebileceğiniz bir mekan. Biraz bohem biraz vintage biraz da romantizm seven çiftler için ideal bir düğün mekanı diyebiliriz. Fotoğraflarından bile farklı bir havası olduğunu anlayacaksınız.

Cezayir Restoran ile iletişime geçmek için tıklayın!

Giritli Restoran

Tahmin edebileceğiniz gibi Melis ve Gürkan için Giritli Restoran’da da bulunduk 🙂 Kendilerinin muazzam çekimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz!

Yine tarih kokan semtlerden birinde, tarihi Yarımada’da yer alıyor Giritli Restoran… Özellikle nikah sonrası kutlamalar için harika bir düğün mekanı. Düğün organizasyonlarının yanı sıra; kına, doğum günü partileri ya da baby shower’lar için de sıkça tercih ediliyor. En önemli avantajlarından biri de her bütçeye uygun bir planlama sunabiliyor olmaları… Üstelik Girit mutfağının benzersiz mezeleri ve yemekleri de kutlamalarınıza eşlik ediyor. 200 kişiye kadar hizmet verebiliyorlar o nedenle sayıdan yana bir soru işaretiniz olmasın.

Giritli Restoran ile iletişime geçmek için tıklayın!

1 comment

Comments are closed.

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi