Blog / Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul’da Popüler 3 Düğün Mekanı Önerisi

Bir seri haline getirdiğimiz “İstanbul’da Popüler 3 Düğün Mekanı Önerisi” içeriğimizin üçüncüsü geldi!

Daha önceki mekan önerilerimizi okumak için buraya ve buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazımızda ise Büyük Londra Oteli, Four Seasons Otel ve Splendid Palace Büyükada’yı inceleyeceğiz!

Büyük Londra Oteli

Pera’da konumlanan Büyük Londra Oteli harika düğünlere ev sahipliği yapıyor. Gerçekten de bir kez görmeye gittiğinizde bile o büyülü atmosferi hissedeceksiniz. Üstelik farklı bir stili olan düğün fotoğrafları hayali kuruyorsanız yine Büyük Londra Oteli tam sizlik! Eğer sadece düğün çekimi yapmak isterseniz belirli bir ücret ödemeniz isteniyor ama buna değeceğinden emin olabilirsiniz. Üstelik otelin zamanında ünlü yazar Agatha Christie’yi ağırlamış bir odası da var! Otelin içi adeta bir müze gibiyken, harika manzaraya sahip bir terası da var. Dolayısıyla otelin düğününüzü masallarla yaraşır hale getirmesi hiç de zor değil!

Otel hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Four Seasons Hotel Bosphorus

Her bütçeye hitap eden bir otel olmasa da kusursuz bir düğün için tercihlerin en başında Four Seasons Hotel Bosphorus geliyor! Denize sıfır oluşu, büyük bahçeleri ve boğaz esintisi ile görenleri kendine hayran bırakan bir hali var. Üstelik yemeklerden, servislere kadar alacağınız tüm hizmetin kalitesinden gözünüz kapalı emin olabilirsiniz. Düğününde yeşili ve maviyi bir arada hayal edenler için ilk adres diyebiliriz!

Otel hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Splendid Palace Büyükada

Rüya gibi bir düğün için yine harika bir mekan; Splendid Palace Büyükada! İstanbul’a yakın ama merkezde olmayan, ada severler için özellikle ideal… Splendid Palace; 19. yüzyıl mimarisinin etkilerini barındırıyor ve aynı zamanda Doğu-Batı sentezi izler taşıyor. İster harika bir bahçe düğün isterseniz de güzel bir manzara eşiliğinde terasta düğün yapabilirsiniz. Özellikle de romantik konseptlerden hoşlanan çiftler için oldukça uygun bir düğün mekanı olacağını söyleyebiliriz.

Otel hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi