Blog / Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul’da Nişan Süslemeleri İçin 10 Firma Önerisi

Ülkemizin güzide şehirlerinden biri olan İstanbul’da nişan yapacak çiftler olarak nişan organizasyon veya nişan süslemeleri için firma önerilerine ihtiyacınız varsa doğru yere geldiniz! İşte, İstanbul’da nişan süslemeleri için bakabileceğiniz 10 firma önerisi!

İçindekiler

Nişan Süslemeleri

1. Esra Gencer Event

Dekorasyon, tasarım, müzik, sahne şovları, ses ve ışık sistemleri gibi konularında uzman bir ekibe sahip olan firma Kadıköy’de konumlanıyor. Her tarzda süsleme ve organizasyon için destek alabilirsiniz.

2. She Wedding Events

Şişli’de yer alan firma, kişiye özel her türlü konsept ile yardımcı olabiliyor. Organizasyon planlama, mekân keşfi, sahne tasarımı, baskı işlemleri, catering, teknik destek gibi birçok konuda hizmet veriyorlar.

3. Mis Organizasyon

Mis gibi bir nişan organizasyonu için Başakşehir’de yer alan Mis Organizasyon ile mutlaka iletişime geçmelisiniz!

4. Organizasyon Melekleri

Nişan hazırlıkları konusunda panik halinde olan her çiftin imdadına Çekmeköy’de yer alan Organizasyon Melekleri yetişiyor!

5. Weddingland

Weddingland yine bir Şişli firması! Nişan organizasyonlarında her detay ile özenle ilgilenen firma önerilerimizden biri de Weddingland!

6. Dolce Wedding

Avcılar bölgesinde olanlar için harika bir tavsiyemiz var: Dolce Wedding! İstanbul merkezine uzaktasınız diye üzülmenize hiç gerek yok. Bölgenizin en iyi organizasyon firmalarından biri Dolce Wedding!

7. Sevcan Organizasyon

Anadolu Yakası’nda yaşayan çiftlerimiz için de önerimiz: Sevcan Organizasyon! Ataşehir’de konumlanan Sevcan Organizasyonla mutlaka görüşmenizi öneriyoruz!

8. Sheri Event

Düğün ve nişan organizasyonlarında hizmet veren Sheri Event, her türlü süsleme konusunda özenle hizmet veriyor ve Kadıköy’de yer alıyor. Üstelik harika nişan tag’ları da var.

9. Doa Wedding & Event

Caddebostan’da yer alan Doa Wedding & Event de harika, çiçekli nişan tag’larına sahip firmalardan biri. Rüya gibi bir nişan için kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

10. Parti Sanatı

Nişan organizasyonlarında kaliteli işler çıkaran firmalardan biri olan Parti Sanatı, Göktürk’te yer alıyor. Keyifli işler çıkaran Parti Sanatı ile mutlaka görüşüp, fiyat almanızı tavsiye ederiz.

Bizi biraz daha yakından tanımak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz!

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi