Blog / Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Hikayeleri / Düğün Videosu Çekimi

Leonardo Polonezköy Düğün Hikayesi Başak & Berkay 2022

İçindekiler

Leonardo Polonezköy Düğün Hikayesi

Leonardo Polonezköy düğün hikayesine katıldık. Bu sefer Başak ile Berkay’ın düğününe davetliydik. Harika bir mekan seçimi yapmışlar. Çünkü çok naturel bir yeşilliğe sahip, renkleriyle, dokusuyla…

Düğün Fotoğrafları

Başak ile Berkay’ın sabah kuaför hazırlıkları için büyüdüğü eve gittik. Gerçekten çok çok güzel özenle yapılmış bir mimariye sahipti. Çünkü aslanlar gibi bir baba, bir o kadar da ilgili annesi, Başak için harika bir düğün süreci yapmışlar. Başak hazırlanırken bir yandan Berkay, bebekleriyle ilgileniyordu.

Nikah Şahidi bir Bebek

Başak ile Berkay nikahlarını Almanya’da yapmışlar. Sonrasında bu pandeminin uzun sürmesi ile beraber bir çocuk dünyaya getirmişler. Adı Ekin, her seferinde gülen ve düşünen bir kız çocuğu hayal edin. Sanki üç kişinin düğününü yapmış gibiydik. Aşırı duygu içeren bir düğün akışı oldu. Başak hazırlanırken iki saatte bir çocuğunu emzirdi. O sırada Berkay’da aralarda hep Ekin ile ilgilendi.

Aileler ile Düğün Fotoğrafı

Başak ile Berkay’ın ailesi evde buluştuk. Herkesin hazır olması ile beraber çok tatliş düğün fotoğrafları çekimi yaptık. Umarım Ayşeciğimiz(Annesi) beğenir. 🙂

Bütün düğün akışı ve düğün hikayesi filmini görmek isterseniz aşağıya doğru sürükleyin, harika bir düğün galerisi sizleri bekliyor.

Bizi biraz daha yakından tanımak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz!

Aynı zamanda instagramdayız  🙂

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi