Blog / Düğün Fotoğrafçısı

Kır Düğünü İçin Uygun Gelin Saçı Modelleri

Bahar gelip, havalar ısınınca kır düğünlerinin mevsimi de gelmiş demektir. Adeta bir renk cümbüşü sunan, doğayla iç içe olduğumuz kır düğünleri için uygun gelin saçı modellerini merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İçindekiler

Çiçekli Taçlar

Kır düğünü denilince elbette çiçekler olmadan olmaz! Gelinlik modelinizi de göz önünde bulundurarak, uyumlu görünecek çiçeklerden yapılmış bir taç kullanabilirsiniz. Bu tarz bir aç kullanacaksanız dağınık ya da örgülü açık saçlar veya ense topuzları tercih edebilirsiniz.

Yarım Toplu Modeller

Bildiğiniz gibi özellikle son dönemde yarım toplu gelin saçlarını daha sık görüyoruz. Elbette bazı dokunuşlarla kır düğünü konseptine de uyarlayabilirsiniz. Papatyalar ya da başka çiçeklerle de seçtiğiniz bu yarım toplu saç modelini süsleyebilirsiniz.

Açık Saçlar

Bazıları için açık saçlar hala gelinler için uygun görülmese de seveni bol! Serin bir yaz akşamında, muhteşem bir kır düğünü konseptinde saçlarının rüzgârda özgürce savrulmasını isteyen gelinlerimiz için açık saç modellerini şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sade Topuzlar

Unutmayın ki sadelik her zaman, her yere ve her konsepte uyum sağlar. Bu yüzden kır düğünü için de sade topuz modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yalnız sımsıkı toplanmış bir topuz yerine daha gevşek toplanmış, nispeten salaş bir topuz tercih etmeniz daha hoş görünecektir.

Örgülü Modeller

Çiçekli açlar gibi örgülü modeller de kır düğünü konsepti için harika bir eşleşme! Özellikle örgülerin bir taç şeklinde kullanıldığı modeller oldukça güzel.

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi