Blog / Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul’un En İyi Gelin Kuaförleri

Bir gelin için gelinlikten sonra en önemli şeylerden biri de saç ve makyajdır. Dolayısıyla gelin kuaförleri, gelin adayları için kritik önem taşıyor. Özellikle İstanbul gibi bir büyük şehirde yaşayan gelin adayları için seçenek çok olsa da kafa karışıklığı da çok olabiliyor. Bu nedenle İstanbul’da yer alan en nitelikli kuaförleri sizin için bir araya getirdik.

İçindekiler

Unite Makeup & Hair

İstanbul, Bodrum, İzmir ve tüm şehirlerde hizmet veriyorlar. Gerçekten profesyonel iş çıkaracak uzmanlarla çalışma hayalindeyseniz Unite Makeup & Hair’e bakmanızı tavsiye ederiz.

Ali Gür Profilo Wedding

Mecidiyeköy’deki Profilo AVM’de yer alıyor. İstanbul’un göbeğinde, deneyimli bir gelin kuaförü arıyorsanız Ali Gür sizin için ideal olacaktır!

Mehmet Tatlı Beauty

Yine İstanbul’un merkezinde, Mecidiyeköy’de yer alan ünlü bir seçenek daha!

Massa Hair Styler

Beşiktaş’ta harika gelin saçları yapan bir kuaför Massa Hair Styler. Gelin makyajları da gelin saçları kadar güzel ve özenli diyebiliriz.

Erhan Delen Hair Designer

Birçok ünlü ismin de tercih ettiği markalardan biri Erhan Delen Designer… Özellikle gelin saçlarında iddialı olduklarını söyleyebiliriz.

Galata No5 Kuaför

Beyoğlu’nun havasını soluyan kötü bir şey olabilir mi! Galata’nın en iyi gelin kuaförlerinden biri…

Çetin Tekin Hair Studio

Hem gelin saçlarıyla hem de gelin makyajlarıyla öne çıkmış kuaförlerden biri de Çetin Tekin Hair Studio! Kendilerine has bir duruşları olduğunu söylesek yanlış olmaz.

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi