Blog / Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul’da Popüler 3 Düğün Mekanı Önerisi

Bir seri haline getirdiğimiz “İstanbul’da Popüler 3 Düğün Mekanı Önerisi” içeriğimizin yenisi geldi!

Daha önceki mekan önerilerimizi okumak için buraya ve buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazımızda ise Atakoru Emirgan, Ata Garden ve Ada Beach Heybeliada’yı inceleyeceğiz!

İçindekiler

Düğün Mekanı Önerisi

Atakoru Emirgan

Doğa içinde, yeşil bir düğün yapmak isterseniz Atakoru Emirgan tam da size göre! Hem açık hem de kapalı alan imkanı sunuyor ve yemekli şekilde 200-300 kişiye kadar hizmet verebiliyorlar. Üstelik harika bir manzarası da var! Özellikle de rustik ve bohem düğün konseptleri için hiç düşünmeden listenize alabilirsiniz. Sadece düğünler için değil; nikah törenleri, söz ve nişan merasimleri, kokteyller, doğum günleri, yemek davetleri ve kına geceleri gibi organizasyonlarınız için de Atakoru Emirgan ile iletişime geçebilirsiniz.

Atakoru Emirgan hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Ata Garden Beylikdüzü

Düğün mekanları seçilirken elbette her zaman İstanbul’un erişimi kolay, merkezi lokasyonları tercih edilmeyebilir. Özellikle Beylikdüzü civarında bir düğün mekanı arayışındaysanız Ata Garden’a mutlaka göz atmalısınız. Yemekli olarak 1000-2000 kişi ağırlayabilecek kapasitede oldukça büyük bir mekan. Kapalı alan sunamasalar da harika bir açık alan sunuyorlar. Deniz, bahçe veya orman manzaralı seçimler yapabilirsiniz.

Ata Garden Beylikdüzü hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Ada Beach Wedding Heybeliada

Peki ya İstanbul’dan çok da uzaklaşmadan Adalar’da düğün yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise size Heybeliada’dan bir önerimiz var! Ada Beach Wedding, kendi sunduğu özel tekne hizmeti ile 300-400 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Hem kır bahçesinde hem de deniz kıyısında düğün yapma şansınız var. Üstelik dünya mutfağından lezzetler eşliğinde!

Ada Beach Wedding Heybeliada hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi