Blog / Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul’da Popüler 3 Düğün Mekanı Önerisi

düğün mekanı

İçinde bulunduğumuz pandemi koşulları nedeniyle düğünler kritik bir önem taşıyor. Dolayısıyla çiftlerin düğün mekanı seçimi oldukça önemli. Bu koşulları da göz önüne alarak, sizin için İstanbul’da fazlasıyla popüler olan 3 düğün mekanını incelemeye aldık!

İçindekiler

Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge

Boğaziçi Üniversitesi içinde bulunan Kennedy Lodge, oldukça keyifli bir mekan hele ki düğünlere ev sahipliği yapıyorsa! Hem aurası hem de boğaz manzarası ile sanıyoruz ki mezunlarının sıklıkla düğünleri için tercih ettiği mekanların başında geliyor. Fotoğraf Penceresi ailesi olarak biz de daha önce June ve Hakan’ın düğünü için burada bulunma şansı yakalamıştık. Kennedy Lodge’da katıldığımız düğünün çekimlerine daha detaylı göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz!

Bahar Country

Özellikle bahçe düğünü hayal edenler için Bahar Country vazgeçilmez bir adres! Sarıyer’de konumlanan Bahar Country’nin Hint Bahçesi’ni bilenler bilir. Hem modern hem geleneksel konseptler yaratabileceğiniz bir düğün mekanı olduğundan emin olabilirsiniz. Ne şanslıyız ki Bahar Country’de de bir düğüne katılma şansımız oldu, buraya tıklayarak çekimlerimize göz atabilirsiniz!

İstanbul Yıldız Hisar

Hisarüstü’nde yer alan İstanbul Yıldız Hisar, oldukça hoş bir Boğaz Köprüsü manzarasına sahip. Hem kapalı hem de açık alan opsiyonu var üstelik buna ek olarak havuz başı opsiyonunuz da var. Daha önce burada harika bir çekim gerçekleştirmiş, tadı hala damakta!

1 comment

Comments are closed.

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi