Blog / Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul’da Bir Düğün Fotoğrafçısı

Ülkemizin bir numaralı metropolü olan İstanbul’da bir yılda ne çok düğün oluyor, değil mi? Hal böyle olunca İstanbul’da da birçok düğün fotoğrafçısı hizmet veriyor. İstanbul’daki düğün fotoğrafçılarının çoğu, Türkiye’nin farklı bölgelerine düğün çekimlerine gidiyor. Ancak, şehir dışından İstanbul’a düğün çekimi için gelen kaç tane düğün fotoğrafçısı vardır?

Zaten İstanbul’da düğün yapacak bir çiftin düğün fotoğrafçısını da İstanbul’dan seçmesi, düğün öncesinde yüz yüze görüşmesi en makul yol.

Peki, İstanbul’da nitelikli bir düğün fotoğrafçısı ile tanışmaya ne dersiniz?

Fotoğraf penceresi ailesi

İşini özenle ve en önemlisi sevgiyle yapan bir düğün fotoğrafçısına rastlamak pek de kolay olmayabilir. Aslında işini gerçekten seven bir düğün fotoğrafçısı için özen de sevginin arkasından gelir. Bu noktada, konuya Fotoğraf Penceresi ailesi olarak kendimizi gururla dahil ediyoruz. Çünkü işimizi gerçekten severek, eğlenerek ve özenerek yapıyoruz.

Sevgi varsa o işte samimiyet de oluyor. Biz buna can-ı gönülden inanıyoruz. Çalıştığımız çiftlerle ne kadar samimi bir iletişim kurarsak, ortaya çıkan işin, çekilen tüm karelerin de bir o kadar ‘iyi’ olacağını biliyoruz. Bu nedenle her fırsatta katıldığımız tüm düğünlerde, düğün fotoğrafçısı kimliğimizi unutup, birer düğün misafiri gibi çalışmaya gayret ediyoruz.

Yer aldığımız tüm yurt içi ve yurt dışı düğünlerde önceliğimiz her zaman çiftlerle kurduğumuz iletişim. Samimiyet unsuru sayesinde onları yakından tanıyıp beklentilerini ve mizaçlarını anlamaya çalışıyoruz. Bu sayede çiftlerin en mutlu günlerinden biri olan düğün günlerinde doyasıya eğlenmek, eğlendirmek kaçınılmaz oluyor. Zaten o doğal ve samimi eğlenceler kadraja olduğu gibi yansıyor.

Merkezi İstanbul olan bir düğün fotoğrafçısı olsak da dünyanın her yerine gidiyoruz!

Enerjimizle öne çıkan bir düğün fotoğrafçısı olarak, yerimizde durmayı pek sevmiyoruz. Dolayısıyla İstanbul’un ve hatta ülkemizin dışına da bolca gidip geldik😊 Türkiye’de 40’tan fazla şehirde, yurtdışında ise; Madrid, Barcelona, Toledo, Yunanistan, Santorini, Thassos, Alexandroupoli, Floransa, Venedik, Budapeşte, Genova, Cinque Terre, Spezia, Milano, Roma, Bologna, Colmar, Köln, Amsterdam’da bulunduk.

Bugüne kadar toplamda 500’ün üzerinde düğüne gittik!

Bulunduğumuz 500 düğünün 300’ü düğün hikayelerimizden oluşuyor. 200’ü ise dış çekim ağırlıklı çekimler. Bunlardan neredeyse 100 tanesi şehir dışı, 40’tan fazlası ise yurt dışı çekimleri…

Kemik kadromuz 5 kişiden oluşuyor ama gerekli olduğunda 12 kişiye kadar büyüyen bir aileyiz. Bu yüksek enerjili ekibin en önemli sırlarından biri de elbette teknik ekipmanlar. Bütün ekipmanlarımız Apple, Adobe grubu ve Canon markalarından oluşuyor.

Kısaca İstanbul merkezli bir düğün fotoğrafçısı olarak Fotoğraf Penceresi ailesini birkaç kelime ile anlatmak gerekirse; samimi, özverili, enerjik ve neşeli sıfatlarını rahatlıkla kullanabiliriz.

Düğün hikâyelerimize göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz!

İstanbul’da yer alan, samimi, deneyimli ve enerji dolu bir düğün fotoğrafçısı ile çalışmak isterseniz tıklayın, sizi arayalım, tanışalım, konuşalım!

Comments are closed.

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi