Blog / Düğün Fotoğrafçısı

Farklı Bir Düğün İsteyenler İçin Öneriler 2022

İçindekiler

Farklı Bir Düğün İsteyenler İçin Önerileri sıralıyoruz.

Her insan için hayatının en önemli günlerinden biri düğün günüdür. Geriye dönüp bakıldığında herkes düğün gününün tüm detaylarıyla akıllarda yer etmesini ister. Bunun için düğün gününüzü farklı kılacak birkaç öneriye ihtiyacınız olabilir. O halde doğru yerdesiniz!

Photobooth’lara yer verin.

Misafirlerinizin eğlenirken harika anılar oluşturacağı fotoğraf kabinleri yani photobooth’lar düğününüzü unutulmaz kılacak unsurlardan biri olabilir. Bu eğlenceli fotoğraf kabinlerini düğün mekanının bir köşesine iliştirebilirsiniz. Bu sayede gece boyunca tüm misafirleriniz eğlenceli fotoğraflar çektirip, istediği anda bastırabilir.

En sevdiğiniz şarkıyı birlikte söyleyin.

Gelin ve damadın dans koreografisi hazırlayıp, ilk danslarını sergilediği anlara sıkça denk geliyoruz. Ancak, biraz farklılık arayışında olan çiftlere dans yerine; birlikte seslendirecekleri bir şarkı seçmelerini öneririz. Bu hem duygusal bir aşk şarkısı hem de daha eğlenceli ve hareketli bir şarkı olabilir. Bu konuda karar tamamen sizin. En çok hangi şarkıyı söylerken keyif alıyorsanız onu seçin. Sesiniz güzel olsun ya da olmasın. Buna hiç takılmadan eğlenmenin keyfine varın!

Misafirlerinizin mekâna ulaşımında yaratıcı araçlar tercih edin.

Bu fikir biraz fazla orijinal gelebilir ama yaratıcılık da böyle bir şey değil mi zaten? Eğer düğün misafirlerinizin ulaşımını organize edecekseniz bu aşamaya biraz farklılık katabilirsiniz. Ulaşım için renkli, eski tip bir otobüs tercih edebilirsiniz. Bir de yolculuk boyunca misafirlerinizin keyfini iyice yerine getirecek bir playlist hazırlarsanız oldu bu iş! Güle oynaya düğüne gelecek herkes!

Alkollü ya da alkolsüz özel kokteyller için bir köşe hazırlatın.

Düğününüz yemekli olsun ya da olmasın kokteyllerin yeri her daim ayrıdır. Lezzetli reçetelere sahip bir barmen ayarlamanız yeterli. Tercihinize göre alkollü ya da alkolsüz kokteyllerin hazırlandığı, minik bir bar köşesi oldukça keyifli olacaktır. Misafirleriniz gece boyunca farklı tatlar yudumlayarak eğlenecek!

Anı köşesi oluşturun.

Fotoğraflar şüphesiz ki anıları kalıcı hale getiren en önemli şey ancak, bunun bir de yazıya döküldüğünü düşünün! Misafirlerinizin küçük notlar yazabileceği bir anı köşesi oluşturabilirsiniz. Bu sayede sevdikleriniz size iyi dileklerini, ne kadar eğlendiklerini ya da sizi ne kadar sevdiklerini yazılı olarak iletebilir. Bu, anıları taze tutmanın yaratıcı ve keyifli bir yolu, öyle değil mi?

Bizi biraz daha yakıdan tanımak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz!

Ve aynı zamanda İnstagram’da sizinle takipleşmek isteriz.

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi