Blog / Düğün Fotoğrafçısı

En İyi 10 Gelinlik Markası

Neredeyse her kadın kendini gelinlik içerisinde hayal eder ve görüp görülebilecek en iyi gelin olmak ister. Bunun için içine sinen, kendisine en çok yakışan, en iyi taşıyabildiği gelinliği arar. O halde gelin bir göz atalım, ulaşabileceğiniz en iyi gelinlik markası sırası neler?

İçindekiler

1.Akay Bridal

Akay Bridal 1976 yılından beri bu işi yapıyor. Dolayısıyla kendinizi bu tecrübeye güvenle bırakabilirsiniz. Zaten geçmiş gelinliklerine baktığınızda kalitelerinin farkına varacaksınız. Bir gelinlik markası olan Özel dikim hizmetlerine göz atmadan geçmeyin.

2.Vakko Wedding

Her bütçeye uygun olmayan bir marka algısı olsa da görüşmeden fikir sahibi olmayın deriz. Hayatınız boyunca kaç kez gelinlik giyeceksiniz? Olmuşken en güzeli olsa, içinize sinse ve yıllar boyunca o günü güzel hatırlasanız…  Hem kişiye özel dikim için hem de hazır modeller için bir gelinlik markası Vakko Wedding’e bakabilirsiniz.

3.Mediha Cambaz

Kişiye özel dikimi daha maliyetli buluyorsanız Mediha Cambaz imzalı sadece 1 adet üretilen gelinlik markası hazır modellere ne dersiniz? Kaliteli kumaşları özenle seçen bir marka Mediha Cambaz. Gece boyunca peri kızı gibi hissetmek için ilk bakılacak adreslerden biri.

4.Miss Defne

1995 yılında beri gelinlik çıkaran deneyimli markalardan biri de Miss Defne… Üstelik dünya çapında bir bilinirlikleri de var. Özgün modeller için Miss Defne’ye mutlaka bakmalısınız.

5.Dreamon

Özel dikim ile sektöre atıldıktan sonra seri dikime geçmiş markalardan biri Dreamon… Çeşitliliğin fazla olduğu ve bilinirliği olan bir gelinlik markası arayışındaysanız Dreamon sizin için ideal olabilir.

6.Aysira Gelinlik

Bilinirliği üst seviyede olan gelinlik markalarının başında geliyor Aysira Gelinlik… Neredeyse Türkiye’nin her şehrinde onları görebilirsiniz. Üstelik fiyat skalası da birçok bütçeye hitap eden bir aralıkta!

7.Oleg Cassini

Gelinlik markalarından konuşurken Oleg Cassini’den bahsetmemek olmaz. Her bütçeye hitap edebilecek markalardan biri de Oleg Cassini şüphesiz! Model çeşitliliği ile kararsızlıktan kurtulabilirsiniz.

8.Alisse Nuera

1981 yılından beri gelinlikler yapıyor Alisse Nuera ve gelinlik denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri. Üstelik bir yıl içerisinde en fazla koleksiyonu ve en fazla tasarımı sunan en geniş model yelpazesine sahip markalardan biri.

9.Çağteks Bridal

Yine sektörün en eskilerinden ve en bilinen markalarından biri… Çağteks Bridal mağazalarında her stile ve bedene uygun geniş bir model çeşitliliği bulacaksınız.

10.Pronovias

Dünyaca ünlü ve tecrübeli bir marka Pronovias. Yine her bütçeye uygun gelinlikler bulabileceğiniz markalardan biri. Ayrıca her tarza ve beden şekline uygun bir model çeşitliliği sunuyor.

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi