Blog / Düğün Fotoğrafçısı

En İyi 10 Davetiye Firması

Sosyal medyada ve Google üzerinde yüzlerce davetiye firması var ancak bunlardan hangisi ile çalışmak daha doğru olur? Hayalinizdeki davetiye tasarımı için değerlendirebileceğiniz 10 farklı davetiye firmasını sizin için listeledik. Bu firmalara göz atarak karar aşamanızı hızlandırabilirsiniz.

İçindekiler

1.Radika Davetiye

Sosyal medya hesaplarına baktığınızda ağırlıklı olarak floral desenli, kraft kağıtlı, pastel tonlarda tasarımlar görebilirsiniz. Eğer aklınızdaki tasarım yaklaşık olarak bu segmentteyse Radika Davetiye sizin için doğru bir tercih olabilir. Ayrıca isteklerinize uygun özel tasarımlar için de görüşebilirsiniz.

2.Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi

Yaygın olan tasarımla kıyasla daha modern ve yaratıcı tasarımlar arıyorsanız Beyaz Eskiz Tasarım atölyesini değerlendirebilirsiniz. Özellikle kaligrafik davetiyeler, makrome süslemeler, pastel tonlar göreceksiniz.

3.Avant Davetiye

Sade-şık tasarımlardan ziyade gösterişli tasarımlar düşünüyorsanız Avant Davetiye, aradığınız firma olabilir. Fotoğraf baskılı, dokulu ve özel kağıtlar ile dikkat çekici ve iddialı tasarımlar seven çiftler mutlaka Avant Davetiye ile iletişime geçmeli.

4.Elmira Atölye

Hem sade tasarımlar, floral desenler hem de romantik tasarımlar isteyen çiftler için Elmira Atölye uygun bir tercih olabilir. Ek olarak; şehir dışına da önderim seçeneği sunan Elmira Atölye, talebe yönelik özel tasarımlar da hazırlayabiliyor.

5.RY Tasarım Atölyesi

Sade ve minimal tasarımlardan hoşlanan çiftler ise RY Tasarım Atölyesi’nin tasarımlarına göz atabilir. Şeffaf kapaklar, pastel tonlardaki minimal desenler, sade-şık tasarımlar için oldukça yerinde bir tercih olan RY Tasarım Atölyesi, şehir dışına gönderim imkânı da sunuyor.

6.Norm Design Davetiye

Floral tasarımlar beğenen çiftler için ideal olabilecek bir diğer davetiye firması ise Norm Design Davetiye… Kaliteli baskı, kâğıt, aksesuar ve özel tasarım ürünlerinde de yardımcı oluyorlar. Ayrıca kına kartı, menü kartı, karşılama panosu, anı defteri, kalem, kitap ayracı gibi tasarımlar konusunda da hizmet veriyorlar.

7.Davetiye Rüzgârı

“Ben istediklerimi anlatayım onlar yardımcı olsun” diyorsanız Davetiye Rüzgârı, sizin için en uygun adres olabilir. Renk, desen, aksesuar, zarf, davetiye kâğıdı seçimi ve metin tercihlerinize göre aklınızdakilere en uygun tasarımı sunuyorlar.

8.Paprika Design

Hazır veya isteğe özel tasarımlar arasında kaldıysanız Paprika Design, sizin için uygun olacaktır. Yaldız Baskı, Gofre, Emboss ve Letterpres gibi yöntemlerle hizmet veriyorlar. Davetiyelere ek olarak; menü, masa kartı gibi farklı tasarımlar konusunda da hizmet veriyorlar.

9.Boutique.D’lara

Boutique.D’lara renkli ve cıvıl cıvıl davetiyeler özelinde oldukça hoş tasarımlar sunuyor. Sade şık tasarımlardan sıra dışı tasarımlara kadar birçok farklı tarza hitap ediyorlar. Uygun fiyat seçenekleriyle çoğu bütçeye uygun tasarımları da mevcut…

10.Harem Davetiye

Harem Davetiye; danteller, kurdeleler, parlak taşlar, inciler, çiçekler, ipler ve püsküllerle süslenmiş tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Düğün konseptinize uygun aksesuarlarla davetiyelerinizi tamamlamak isterseniz Harem Davetiye’nin tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi