Blog / Düğün Fotoğrafçısı

Düz Kesim Gelinlik Modelleri

Son dönemin birçok alanda öne çıkan akımlarından biri de minimalizm oldu. Elbette bu akım düğün trendlerini de etkiledi. Durum böyle olunca gelinlikler de minimalist ve sade modellerden yana daha fazla rağbet alıyor. Bakalım sizi en çok yansıtan sade gelinlik modelleri hangileri…

İçindekiler

Düz Kesim Askılı Gelinlik Modelleri

Omuzlar bizce bir kadın için zarafet temsillerinden biri ve askılı model elbiseleri ya da gelinlikleri tercih etmek bu zarafeti fazlasıyla katlıyor. Üstelik son dönemlerde straplez kesim gelinlikleri çok az görmeye başladığımızı da düşünürsek; düz kesim gelinlik modellerinde eliniz hiç düşünmeden askılı gelinliklere gidebilir.

Düz Kesim Dantelli Gelinlik Modelleri

Biraz nostalji sevenler için dantelli gelinlik modellerini şiddetle tavsiye ediyoruz. Özellikle de düz kesim bir gelinlik modelinde hoş dantel detaylar havanızı değiştirecektir. Hem duvak hem de etek kısmında Fransız dantellerine yer verebilirsiniz.

Düz Kesim Sırtı Açık Gelinlik Modelleri

Artık göğüs dekoltesi kadar sırt dekoltelerini de gelinliklerde görmeye başladık. Zarafetinize zarafet katan bir detay sırt dekoltesi… İsterseniz bele kadar inen derin sırt dekolteli modelleri isterseniz de çok derin olmayan hafif sırt dekolteli modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Düz kesim gelinlik modellerine en çok yakışan detaylardan birinin de sırt dekoltesi olduğunu unutmayın!

Düz Kesim Düşük Omuzlu Gelinlik Modelleri

Düz kesim gelinlik modellerine en çok yakışa yaka kesimlerinden biri de düşük omuzlar. Hem kollarını minicik de olsa gizlemek isteyen gelin adayları tarafından seviliyor. Hem de gelinliğe çok ayrı bir hava katıyor düşük omuz detayı…

Düz Kesim Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Ağırlıklı olarak sonbahar veya kış gelinlerince tercih edilen modellerden biri de uzun kollu gelinlikler… Dümdüz bir gelinlik modelini bile bambaşka yerlere çekebiliyor. Üstelik hafif hafif dantellerle kaplanmış kollar hiç de fena durmuyor!

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi