Blog / Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Hazırlığı Sürecinde Takip Etmeniz Gereken 10 İnstagram Hesabı

İçindekiler

Düğün Hazırlığı Sürecinde Takip Etmeniz Gereken 10 İnstagram Hesabı

Düğün Hazırlığı Sürecinde Takip Etmeniz Gereken 10 İnstagram Hesabını sizler için derledik.

Düğün hazırlığı süreci, özellikle de kararsızlıklarıyla başı dertte olan gelin ve damat adayları için içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Bu durumda internette araştırmalar yapıp ilham almak en mantıklı çözüm haline geliyor. Günümüzün en popüler sosyal medya mecralarından olan Instagram üzerinden fikir edinebileceğiniz bazı hesapları sizin için derledik.

Bizi biraz daha yakıdan tanımak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz!

Ve aynı zamanda İnstagram’da sizinle takipleşmek isteriz.

1. Düğün Asistanı

Düğün hazırlığı sürecinizde faydalanabileceğiniz en işe yarar hesaplardan biri Düğün Asistanı. Adeta blog tadında en güncel trendlere dair bilgi sahibi olup fikir edinebileceğiniz bir hesap arıyorsanız tam size göre!

2. Wedding Forward

Düğün sürecine dair dünya üzerindeki trendleri merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Yurtdışı düğünlerinden ilham alarak kendinize göre uyarlamalar yapmak isterseniz mutlaka bu hesaba göz atmanızı tavsiye ederiz.

3. Wedding Photo Inspiration

Birçok farklı ülkede çekilmiş düğün fotoğraflarına dair yeni keşifler için bu hesabı inceleyebilirsiniz. Bu sayede fotoğrafçınızla paylaşabileceğiniz örnek pozlar ya da fikirler edinebilirsiniz.

4. Style Me Pretty

İlham kaynağınızı doğadan, yeşil renklerden ya da bitkilerden almak isterseniz sizin için doğru adreslerden biri de bu hesap olabilir.

5. Wedding Chicks

Özellikle gelinlik seçimi ve birçok farklı modele dair fikir edinmek ve karasızlıklarınızdan kurtulmak için bu sayfayı mutlaka takibe almalısınız.

6. Bridal Musings Wedding Blog

Romantik gelin adayları için benzersiz kaynaklardan biri de Bridal Musings Wedding Blog… Düğününüz romantik konseptten ilerlemek istiyorsanız oldukça güzel fikirler edinebilirsiniz.

7. Rustic Wedding Chic

Rustik sevenleri buraya alalım! Kır düğünleri ile ilgili tüm detayları keyifle takip edebileceğiniz harika bir hesap önerisi olduğunu söylemeden geçmeyelim!

8. Twigs & Honey

“Tüm detayları planladım ama saç konusunda hala kararsızım” diyen gelin hanımlar bu sayfayı takibe alabilir. Trend saç modelleri için bu hesap oldukça ideal bir tercih olacak, bundan emin olabilirsiniz!

9. The Lane

Detayları birer birer netleştirmek için The Lane isimli hesap harika bir ilham kaynağı olabilir!

10. Rhiannon Bosse Celebrations

Çiçekler üzerine detaylarla ilgilenen tüm gelin adayları için bir hesap önerisi! Rhiannon Bosse isimli çiçek tasarımcısının bu harika tasarımlardan fikir edinmemeniz imkansız!

Düğün Hazırlığı Sürecinde Takip Etmeniz Gereken 10 İnstagram Hesabı

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi