Blog / Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Fotoğrafçısı Tavsiyeleri 2022

İstanbul’da hizmet veren yüzlerce düğün fotoğrafçısı var. Peki, hangisi en iyisi? Seçenek çok olduğunda seçim yapmak oldukça zor olabiliyor.
Bu noktada daha önce düğün fotoğrafçısı tavsiyelerini incelemek oldukça önemli.

Peki, çiftler Fotoğraf Penceresi hakkında neler diyor?

İsmini vermek istemeyen ancak, değerli yorumlarını esirgemeyen çiftlerimizden hakkımızda birkaç yorum rica ettik ve sağ olsunlar ki bizi kırmadılar.
Bu tatlı yorumları ve ayırdıkları vakit için kendilerine bir kez daha buradan teşekkür etmiş olalım!

“Daha önce bir düğün fotoğrafçısı ile bu kadar eğlenebileceğim aklıma bile gelmezdi. Düğün fotoğrafçısı seçim süreci oldukça kafa karıştırıcı çünkü çok fazla seçenek var. Tarzlarını kendinize uygun bulmadıklarınızı anında eliyorsunuz ama geri kalan alternatifler bile kararsız kalmaya yetiyor. Böyle bir noktada şimdiki eşim bey ile 🙂 derin bir stalk yaparak hem bütçemize hem de kafamıza uygun bir seçim yaptık. Kısacası Fotoğraf Penceresi, çılgınlar gibi eğlenmek, harika karelerin yer aldığı bir düğün hikayesi çektirmek isteyen çiftler için ideal bir düğün fotoğrafçısı. Şiddetle tavsiye ederiz!!!”

düğün fotoğrafçısı tavsiyeleri
Düğün Fotoğrafçısı

“Bırakın düğün fotoğrafını, sosyal hayatta herhangi bir kameraya sıradan bir poz vermek bile benim için oldukça zor çünkü kameralarla aram hiç de iyi değil. Bu yüzden açıkçası düğün çekimi konusunda biraz fazla gergindim ama Üzgün Bey ile tanıştıktan sonra ve bu gerginliğimi paylaştıktan sonra kendisinden çok ciddi bir söz aldım. 🙂 O da düğün günü çekimler esnasında rahat olabilmem için elinden geleni yapacağına dair bir sözdü. Kendisiyle tanışıp konuşmadan önce buna ihtimal vermem dahi söz konusu olamazdı ancak, o samimiyeti ve kararlılığı bir şekilde ikna olmamı sağladı. Gerçekten de fotoğraflarda ve tüm çekimlerde hiç de korktuğum kadar kasılmadım ya da gerilmedim. İşte bu bir düğün çekimi için en önemli konulardan biri bence. Kendisinin samimiyeti, çekimler esnasındaki yönlendirmeleri insanı bir şekilde rahatlatıyor ve pozlar akıp gidiyor.”

“Eşim için bütçe konuları biraz sıkıntılı 🙂 Yani kendisi bu konularda, nasıl diyeyim, biraz hassas 🙂 Dolayısıyla düğün fotoğrafçısı konusunda alternatiflerimiz kısıtlıydı. Google aramalarım esnasında Düğün Fotoğrafçısı, Fotoğraf Penceresi ile denk geldim ve birkaç incelemeden sonra mesaj attım. Kendileri bütçe konusunda orta yolun bulunabilmesi için ellerinden geleni yapabileceklerini söylediler ve gerçekten de hem biz hem de onlar için bir şekilde orta yol bulundu. Elbette ki her şey para değil ancak, zaten çıkardıkları işler ortada. Bu yüzden düğün fotoğrafçısı arayışında olan çiftlere tavsiyem, yapılan eski çekimlere iyi baksınlar ve güzel bir bütçe araştırması yapsınlar çünkü kendi çevremden de duyduğum kadarıyla gerçekten de ucuz etin yahnisi pek de iyi olmuyor :)”

Evet, tatlı mı tatlı çiftlerimizden rica ettiğimiz yorumlardan birkaçını sizinle paylaşmak istedik çünkü gerçekten de düğün fotoğrafçısı arayışındayken tavsiyelere göre hareket etmek pek de mantıksız değil. Ayrıca bizi bizden değil de çiftlerimizden dinlemek bu yolda size iyi bir rehber olabilir. Ancak, yine bir de bizi bizden dinlemek isterseniz buraya da tıklayabilirsiniz!

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi