Blog / Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Çiçekçisi Önerileri

Bir gelini bir de düğün mekanını süsleyen, güzelliğine güzellik katan en önemli detaylardan biri çiçeklerdir. Hem mekanın süslenmesinde hem de gelin buketi seçilirken içinize sinecek bir düğün çiçeksi bulmak sandığınızda daha değerli olabilir. İşte sizin için bir düğün çiçekçisi rehberi!

İçindekiler

Nar Flowers

Geniş bir tarz skalasına hitap eden Nar Flowers, Sarıyer’de konumlanıyor. Özellikle yapay çiçeklerin gerçekmiş gibi görünmesi yönünde hizmet veriyorlar. Gelin buketleri için ortalama olarak 300-800 TL arasında bir fiyat bandı söz konusu.

Masal Bahçen

Masal Bahçen Avcılar’da yer alıyor. Ağırlıklı olarak zarif tarzlara uygun çiçekler çıkarıyorlar. Gelin tacı, gelin ve nedime bileklikleri de yapabiliyorlar. Gelin buketleri için fiyat aralığı ise 350-650 TL arasında değişiyor.

Gülşen Florist

Bakırköy’de yer alan Gülşen Florist, gelin buketleriyle ön planda. Yapay, kuru ve şoklanmış buket seçenekleri sunan Gülşen Florist, 35 yıllık bir sektör tecrübesine sahip. Buket fiyatları ise 150 TL’den başlayarak seçimlerinize göre değişkenlik gösteriyor.

Marmara Çiçek

Doğal tasarımlardan hoşlanan gelin adayları için Marmara Çiçek ideal olabilir. Maltepe’de hizmet veren Marmara Çiçek, düğü çiçeklerinin yanı sıra damat beyler için de yaka çiçeği tasarımları sunuyor. Yapay gelin buketlerinin fiyatı 150-450 TL arasında oluyor.

Hen’s Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon

Son dönemlerin popüler trendi minimalizmden nasiplenen çiftler için Hen’s Flowers-Çiçekçilik & Organizasyon doğru bir adres. Yapay gelin buketlerinin fiyatı 450-750 TL arasında değişiyor.

Dandelion Design

Nişantaşı’nda hizmet veren Dandelion Design, düğün çiçekleri alanında oldukça geniş bir yelpaze sunuyor. Oldukça şık tasarımlar sunan Dandelion Design’ın gelin buketleri boyutuna ve seçilen çiçeklere göre 600-1.500 TL arasında…

Buket Gallery

Özel tasarımlar için güvenle tercih edebileceğiniz düğün çiçekçilerinden biri de Buket Gallery. Birçok farklı aksesuar ile çiçekleri süsleyebiliyorlar. 250 TL’den başlayan fiyatlarla gelin buketi yaptırabilirsiniz.

Koza Çiçekçilik

İstanbul’un merkezinden uzakta olanlar için ise Büyükçekmece’de yer alan Koza Çiçekçilik hoş bir tercih olabilir. Özel tasarım buketleri için fiyat aralığı ortalama 150-250 TL…

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi