Blog / Düğün Fotoğrafçısı

Beyoğlu Düğün Fotoğrafçısı 2000’den beri

İstanbul’un en eski semtlerinden biri Beyoğlu. İstanbul’da düğün yapacak olan ve özellikle de Beyoğlu ve çevresinde konumlanan bir düğün fotoğrafçısı arayışınız varsa doğru adrese geldiniz. Bu yazımızda Beyoğlu’nda kurulmuş bir düğün fotoğrafçısı olarak size biraz kendimizden ve Beyoğlu sokaklarında çektiğimiz birkaç düğün fotoğrafından bahsetmek isteriz.

Beyoğlu Düğün Fotoğrafçısı olarak Fotoğraf Penceresi Ailesi

Beyoğlu, neredeyse bugünlere kadar tarihi dokusunu öyle ya da böyle taşımaya çalışan semtlerimizden biri. Geçirdiği onca değişime rağmen kim ne derse desin hala kendine has bir dokusu var. Belki de bu yüzden biz de Fotoğraf Penceresi ailesi olarak Beyoğlu sevdalısıyız! Dolayısıyla ailemizin Beyoğlu’nda doğması ve büyümesi kaçınılmazdı.

Her bir sokağında farklı bir anımız var desek yalan olmaz. Ciddi anlamda ailemiz orada büyüdü. Önce İstanbul dışında daha sonra da ülke dışına açıldı. O günlerden bugünlere geldiğimiz bu yolda yere sağlam adımlarla basmamızın en önemli dayanağı gerçekten bir aile gibi olmamız!

Dokunduğumuz her çifte bu ailenin kapılarını sonuna kadar açtık. İşte bu noktada görevi samimiyet devralıyor. Yaptığımız her çekim, içinde samimiyet ve eğlence barındırdığı için kendimizi çalışıyormuş gibi de değil de keyif aldığımız bir hobiyi icra ediyor gibi hissediyoruz. Durum böyle olunca ortaya çıkan işlerin kötü olma gibi bir ihtimali de kalmıyor. Çiftlerle temas kurduğumuz ilk andan itibaren onlarla arkadaş olmak için can atıyoruz. Enerjiler uyumlandıktan sonrası zaten hep kahkahalar, gülüşmeler… Elbette bu enerji uyumu gelin ve damadın düğün fotoğraflarına ve pozlarına yansıyor. Yer aldığımız tüm düğünlerde düğün fotoğrafçısı gibi değil de birer düğün misafiri, gelin ve damadın arkadaşları gibi hissetmeye bayılıyoruz!

Bir Beyoğlu düğün fotoğrafçısı olarak, Beyoğlu sokaklarında keyifle çektiğimiz düğün fotoğraflarından bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

Eğer ailemizle tanışmak, aklınızdaki soruların cevaplarına ulaşmak isterseniz sadece bir tık kadar uzağınızdayız, tıklayın tanış olalım!

Ailemiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz; buraya ve buraya da tıklayabilirsiniz!

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi