Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Hikayeleri / Düğün Videosu Çekimi

2021 Düğün Hikayesi Sena & Burak Bahar Country İstanbul

Sena ile Burak için 22 Ağustos gününde Bahar Country’ de mükemmel bir düğüne şahitlik ettik. Aynı zamanda kalabalık bir arkadaş grubu olduğu için de enerjisi yüksek bir düğün olacağını da biliyorduk. Bizde kuaförden itibaren gece sonuna kadar düğün hikayesi sürecinde yanındaydık. Gerçekten çok güldüğümüz çok eğlendiğimiz bir düğün oldu. İlk önce hotel odasında hem kuaför…

Sena ile Burak için 22 Ağustos gününde Bahar Country’ de mükemmel bir düğüne şahitlik ettik. Aynı zamanda kalabalık bir arkadaş grubu olduğu için de enerjisi yüksek bir düğün olacağını da biliyorduk.

Bizde kuaförden itibaren gece sonuna kadar düğün hikayesi sürecinde yanındaydık. Gerçekten çok güldüğümüz çok eğlendiğimiz bir düğün oldu. İlk önce hotel odasında hem kuaför hem makyaj hazırlıkları yapılırken müzik eşliğinde bişeyler atıştırıp içiyorduk.

Sonrasında toplu düğün fotoğrafı çekimlerimiz oldu. Hotelden ayrılıp düğün için Bahar Country’e gittik. Bahar Country düğün için ev sahipliği yapıyordu. Sena ve Burak için ilk önce düğün fotoğrafı için dış çekim fotoğraflarını çektik. Sonrasında Nikah seremonisi ile başlayan düğün gece sonu eğlenceye kadar devam etti. Blogumuzun başında düğün hikayesi filmimiz ve blogun tamamını kapsayan düğün hikayesi fotoğraf çekimlerini görebilirsiniz.

Sena & Burak Düğün Hikayesi Filmidir.

Comments are closed.

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi