Blog / Düğün Fotoğrafçısı / Düğün Hikayeleri

Elif & Yasin Düğün Hikayesi Ada Kanlıca Barobahçe 2021

Ada Kanlıca Barobahçe Düğün Hikayesi

Geçtiğimiz hafta sonlarından birinde Ada Kanlıca Barobahçe’de, harika bir düğünde yer alma şansı yakaladık. Hem bizim hem de gözlemlediğimiz kadarıyla düğün misafirlerinin fazlasıyla eğlendiği, muazzam bir düğün oldu. Yavaş yavaş da olsa düğün sezonunu Elif ve Yasin ile açmanın heyecanıyla dolup taştık da denilebilir!

Her fırsatta dile getirdiğimiz gibi yine kendimizi düğün fotoğrafçısı gibi değil de düğün misafirlerinden biri gibi hissettik. Bunda elbette hem çiftimizin hem de benimsediğimiz bu samimiyetin etkisi var. Bu tatlı çift, bizim de mümkün olduğunca eğlenebilmemiz ve konforumuz için elinden geleni yapmaktan da geri durmadı!

Çekimler esnasında bolca güldük, eğlendik. Aynı şekilde Elif ve Yasin’in yüzündeki gülümsemeler, kadrajlarımıza olduğu gibi yansıdı. İlk kez bulunduğumuz Ada Kanlıca Barobahçe, zaten aurasıyla muhteşem bir yerdi. Fotoğraflarımızdan da bunu net bir şekilde görüp, hissedebilirsiniz.

Çiftimizin mutluluğunu karelemekten arda kalan anlarda, çiftin yakın arkadaşlarının eğlendiği anlara dair de harika kareler yakaladık, o eğlenceli ve komik anlara şahit olduk.

Daha önce de belirttiğimiz gibi yer aldığımız düğünlerde ‘düğün fotoğrafçısı’ kimliğimizi bir kenara bırakıp, düğün misafirlerinin arasına karışmaktan büyük zevk duyuyoruz. 2021 düğün sezonuna Elif ve Yasin’in düğünüyle Ada Kanlıca Barobahçe’de girmekten de büyük zevk aldık. Şimdiden hem tüm çiftler adına hem de bizim adımıza harika bir yaz olmasını diliyoruz!

Bizi biraz daha yakından tanımak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz!

Ve aynı zamanda İnstagram’da sizinle takipleşmek isteriz.

Benzer Hikayeler

Fotoğraf Penceresi