Bilge & Mehmet Düğün Hikayesi

İlk baharın ilk düğünü, yaprakların beyaza çaldığı bir gündü. Benim için ise harika başlangıç oldu. Bilge gelinliği ve aksesuarları, Mehmet’in damatlığı çok zarifti.

Sabah saatlerinde, Duygu Yıldırım’ın kuaföründe başladık. Harika bir gelin makyajı ortaya çıkardı. Devamında Bilge’nin ablası Filiz de saçını yaptı ve son derece güzel işledi.

Mehmet ile Bilge aynı yerde hazırlandı. Duygu Yıldırım ekibiyle birlikte mükemmelleştirince, bizde çekime doğru yol aldık.

Gerçekten düğün fotoğraflarının zarif ve sade olmasını dileyen Mehmet ve Bilge için, İlkbaharın beyaz yapraklarını döktüğü bir yerde çekime başladık.

Biz çalışırken, eniştenin bize yardım etmesi bir yandan abur cuburları götürmesi gözlerden kaçmadı 🙂

Eğlenceli çekimi, sade yeşil bir manzarada bitirdik. Harika kareler çıktı. Çok güzel insanlarla çalıştık.

ve sonuçları izlemeniz dileğiyle…

iyi seyirler 🙂

 

fotografpenceresi

1 yorum(lar)

Bundan daha güzel betimlenemezdi 👍👏 Masal gibi hersey🙏 Fotoğraf Penceresi “Üzgün ” Anlatılmaz Yaşanır😊 Süper Kahramanımız🙌😂Peri masalımızın baş şahidi👌 böylesine aksiliğin stresin çok olduğu bir günde hep çözüm adamı, stres yerine bol kahkahalarla dolu bir gün, üzerinizdeki gelinlik ve damatlıgi unutup farklı bir boyuta geçip keyifle kasılmadan poz verme kaygisi olmadan tamamen kendinizi yansittiğiniz bir çekim günü düşünün.Kendinizi profesyonel ellere bıraktığınızda arkanizda böylesine guzel hikâyeler cikicagina gönülden güvenip inanabilirsiniz👏hersey için çok teşekkürler
“Fotoğraf Penceresi Üzgün “👍🙌

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica